نرم افزار مدیریت پسماند شهرداری

نرم افزار مدیریت عوارض پسماند شهرداری
مدیریت عوارض پسماند شهرداری

نرم افزار مدیریت پسماند شهرداری

امروزه مراکز مدیریت پسماند در دنیا نقش مهمی را در ایجاد سلامتی در جامعه و محیط زیست ایفا می کنند. تمرکز آلودگی های ناشی از انواع پسماندها با مشخصات متفاوت و گاهاً با ترکیبات ناشناخته باعث شده است تا این مراکز کانون توجهات و حساسیت مراجع نظارتی مربوطه در دنیا شود. مدیریت و عملکرد صحیح این مراکز با توجه به حوزه جغرافیایی ، غالبیت پسماندهای تولیدی و نوع فعالیت (شهری، صنعتی، ویژه و پزشکی) بسیار پیچیده و حساس خواهد بود. لذا با استفاده از نرم افزار مدیریت پسماند شهرداری شرکت سامان می توان این امر مهم را محقق نمود .

سیستم مدیریت عوارض پسماند

سیستم مدیریت عوارض پسماند شرکت سامان ، زیر ساختی را فراهم نموده است که بوسیله آن تمام امور مربوط به مدیریت عوارض پسماند را می توان بصورت یکپارچه رهگیری و رصد نمود. این نرم افزار امکاناتی همچون صدور فاکتور و در صورت نیاز اتصال به درگاه الکترونیک ، مدیریت بخش مالی ، پرداخت جریمه و رفع تخلف ، گزارش گیری پویا و امکان استخراج گزارشات خاص حتی به صورت نموداری و بسیاری قابلیت های دیگر … را دارد.

عوارض پسماند شهرداری ها

یکی از درآمدهای پایدار شهرداری ها قبوض عوارضی است که هر سال شهروندان می باید آن را پرداخت می کنند. بسیاری از شهروندان به دنبال چگونگی شرایط پرداخت و نحوه توزیع و تعیین هزینه های آن هستند. اینکه بدانند چرا باید عوارض بپردازند و این مبالغ عوارض در چه زمینه های استفاده خواهد شد.

قبوض عوارض شهرداری

قبوض عوارض شهرداری که در چهار دسته قرار دارند، مربوط به عوارض نوسازی، بهای خدمات پسماند مسکونی، بهای خدمات پسماند غیر مسکونی و عوارض کسب و پیشه هستند. منشا تعیین قبوض به سال ۱۳۴۷ بر می گردد و فرمول مصوبی دارد که مربوط به دهه ۸۰ است. فرمول محاسبه عوارض را وزارت کشور می دهد و شورای اسلامی شهر آن تایید می کند. عوارض خدمات مدیریت پسماند نیز برای مدیریت زباله‌ها توسط شهرداری، قرار داده شده است. محاسبه این عوارض بر اساس شاخص‌های مختلف مثل؛ قیمت پایه، ارزش منطقه‌ای و مساحت انجام می‌شود. بهای خدمات مدیریت پسماند در حوزه پسماند صرف مدیریت، جمع آوری و دفع پسماند می شود .

مزایای پرداخت عوارض توسط شهروندان

پرداخت قبوض یک نوع مشارکت شهروندان در اداره شهر به شمار می رود. در حوزه پسماند باعث می شود بتوانیم پسماند را از شهر جمع آوری و دفع کنیم که خود سلامت شهروندان و بهبود محیط زیست را در پی دارد. در نوسازی هم همین اتفاق می افتد. بسیاری از مشکلات شهری مانند آلودگی و ترافیک بر طرف می شوند . در واقع یک چرخه سالم است که نتایج آن مستقیم به خود شهروندان باز می گردد.

نحوه پرداخت عوارض

شهروندان به صورت غیر حضوری واز یکی از روشهای پرداخت عوارض و بهای خدمات استفاده کنند . این روش ها شامل درگاه اینترنتی و یا سامانه تلفنی۱۳۷ و کد دستوری #۱۳۷* است. در صورت عدم تحویل قبوض نیز می توانند به ستاد های پاسخگویی در دفاتر خدمات الکترونیک شهر و واحد درآمد مناطق ۲۲گانه مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۳۷ و ۱۸۸۸ تماس بگیرند.

نرم افزار درامد شهرداری
نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری

نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری ها

ما با تحلیل و ارزیابی صحیح روند کاری و فعالیت های اصلی شهرداری ها در خصوص دریافت عوارض ، اقدام به مهندسی و طراحی نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری ها نموده ایم . نرم افزار جامع عوارض شهرداری با ادغام سه نرم افزار مستقل مدیریت اخذ عوارض تابلو های تبلیغاتی ، مدیریت عوارض پسماند و مدیریت عوارض پیشه و کسب می تواند به تسهیل گردآوری و وصول عوارض شهرداری ها کمک شایانی نماید . در ادامه مطالب به بررسی امکانات و ویژگی های بخش های مختلف نرم افزار درامد شهرداری می پردازیم .

نرم افزار مدیریت عوارض تابلو
نرم افزار مدیریت عوارض پیشه و کسب
نرم افزار مدیریت عوارض پسماند

پشتیبانی نرم افزار

تیم پشتیبانی شرکت سامان با ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب ، شما را در هر لحظه به‌ صورت تلفنی یا آنلاین و یا حضوری کمک ‌رسانی می کنند . ما تا زمان آموزش و استقرار کامل نرم‌افزار در کنار مشتریان خود خواهیم بود . برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه نرم افزارهای شهرداری و خدمات پس از فروش آن می توانید همواره با کارشناسان فروش شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان در تماس باشید. همچنین می توانید برای اطمینان از کارایی نرم افزار جامع شهرداری ها از دموی رایگان ما استفاده نمایید .

0 0 votes
امتیازدهی