نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری

نرم افزار درامد شهرداری
نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری

نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری ها

شهرداری یک نهاد عمومی و غیر دولتی بوده و از طریق دریافت عوارضهای مختلف کسب درآمد می کند و علاوه بر اینها از طرف دولت نیز بودجه ای دریافت می کند. درآمد شهرداری ها از منابع مختلفی تامین می شود که شامل درآمد های پایدار ازجمله پروانه ساختمانی، عوارض مالیات بر ارزش افزوده، نوسازی، اخذ عوارض تابلو های تبلیغاتی ، عوارض پسماند ، عوارض پیشه و کسب و … می شود. درآمد های نا پایدار نیز از جمله کمیسیون ماده ۱۰۰، تغییر کاربری ها، وصول مطالبات اسناد و … می باشد . ما با تحلیل و ارزیابی صحیح روند کاری و فعالیت های اصلی شهرداری ها در خصوص دریافت عوارض ، اقدام به مهندسی و طراحی نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری ها نموده ایم . نرم افزار جامع عوارض شهرداری با ادغام سه نرم افزار مستقل مدیریت اخذ عوارض تابلو های تبلیغاتی ، مدیریت عوارض پسماند و مدیریت عوارض پیشه و کسب می تواند به تسهیل گردآوری و وصول عوارض شهرداری ها کمک شایانی نماید . در ادامه مطالب به بررسی امکانات و ویژگی های بخش های مختلف نرم افزار درامد شهرداری می پردازیم .

نرم افزار مدیریت عوارض تابلو

نرم افزار مدیریت عوارض پیشه و کسب

نرم افزار مدیریت عوارض پسماند

نرم افزار درامد شهرداری
نرم افزار درامد شهرداری ها

قابلیتهای اصلی نرم افزار عوارض شهرداری

انعطاف‌پذیری نرم افزار

نرم افزار درامد شهرداری ها دارای محیطی زیبا و کاربرپسند بوده و با انعطاف‌پذیری بالا آمادگی پوشش تغییرات درخواستی سازمانها را دارا می باشد. از ویژگی های نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری می توان به موارد زیر اشاره نمود :
– ارائه گزارش‌های تحلیلی و کاربردی
– سهولت کاربری
– امکان ثبت سریع اطلاعات
– دسترسی راحت به ابزارها و فرم‌های عملیاتی
– ایجاد کلیدهای میانبر جهت ثبت سریع اطلاعات
– سرعت و دقت در اخذ گزارشات به‌موقع و پرکاربرد

یکپارچگی نرم افزار

یکپارچگی نرم افزار و بررسی تجمیع اطلاعات کاربران و صدور فیش پرداخت عوارض بصورت تجمیعی (عوارض کسب و پیشه و درامد شهرداری ، عوارض پسماند ، عوارض تابلو و … ) از مزایای اصلی آن می باشد . این سامانه یکپارچه به اطلاعات وارده جامعیت داده و باعث کاهش اشتباهات، صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد . همچنین کنترل بهتر بر رویه اطلاعات را برای مدیران و صاحبان مجموعه فراهم می‌کند. این سیستم با قابلیت تحت وب بسیار سبک و سریع بوده و نیاز به نصب نرم‌افزارهای جانبی نداشته و موارد امنیتی تا حد امکان در آن رعایت شده است .

نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری
نرم افزار عوارض شهرداری
نرم افزار جامع شهرداری
نرم افزار جامع عوارض شهرداری ها

ویژگی های فنی نرم افزار

نرم افزار درامد شهرداری ها بر روی پلتفرم ویندوز و وب سرور IIS اجرا می شود و زبان برنامه نویسی آن c# بوده که با استفاده از .NET Framework کامپایل شده و بر روی پلتفرم و وب سرور ذکر شده اجرا می شود . ORM دسترسی به پایگاه داده Entity Framework می باشد که با استفاده از این تکنولوژی اپلیکیشن قابلیت اتصال و ارتباط با پایگاه داده SQL SERVER را خواهد داشت . قالب طراحی شده کاملا ریسپانسیو بوده و قابلیت مشاهده بر روی انواع device را دارا می باشد .

پشتیبانی نرم افزار

تیم پشتیبانی شرکت سامان با ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب ، شما را در هر لحظه به‌ صورت تلفنی یا آنلاین و یا حضوری کمک ‌رسانی می کنند . ما تا زمان آموزش و استقرار کامل نرم‌افزار در کنار مشتریان خود خواهیم بود . برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه ساده ترین و جامع ترین نرم افزار عوارض شهرداری ها و خدمات پس از فروش آن می توانید همواره با کارشناسان فروش شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان در تماس باشید. همچنین می توانید برای اطمینان از کارایی نرم افزار جامع شهرداری ها از دموی رایگان ما استفاده نمایید .

معرفی اجمالی نرم افزار تجمیع عوارض شهرداری

نرم افزار مدیریت عوارض تابلو

با استفاده از نرم افزار مدیریت عوارض تابلو شهرداری میتوان مراحل دریافت عوارض تابلو را به صورت کاملا هوشمند مدیریت کرد. از طریق این نرم افزار اداره در آمد شهرداری ها می توانند اخذ عوارض را که قبلا با روشهای دستی و سنتی و یا استفاده از اکسل انجام می شد را به راحتی و با کیفیت بهتری انجام داد.
با توجه به نیاز شهرداری در مدیریت هزینه، بالا بردن دقت در تصمیم گیری های مدیریتی، افزایش بهره وری، طراحی نرم افزار تخصصی جامع مدیریت و وصول عوارض تابلوهای شهری در دستور کار شرکت قرار گرفت . پس از طراحی و تست و بازبینی در حال حاضر در شهرداری های سطح کشور در حال استفاده است.

راه اندازی نرم افزار مدیریت عوارض تابلو شهرداری لوتوس

نرم افزار تخصصی وصول عوارض تابلو در سال ۱۳۸۵ در شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان طراحی و به صورت پایلوت برای تست در شهرداری کلانشهر ارومیه نصب و راه اندازی گردیده است. با توجه به شرایط موجود تغییرات و اصلاحات لازم روی آن اعمال شده و به سیستمی جامع و کم نظیر در این حوزه تبدیل شده است. در حال حاضر نرم افزار اخذ عوارض تابلو در دو نسخه تحت ویندوز و تحت وب آماده راه اندازی در شهرداری های سطح کشور می باشد.

ویژگیهای اصلی نرم افزار اخذ عوارض تابلو

عملکرد نرم افزار اخذ عوارض تابلو با توجه به استراتژی و روشهایی که شهرداری های هر شهر برای دریافت عوارض بکار میگیرند متفاوت بوده و دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا برای افزایش کارایی لازم می باشد. استفاده از نرم افزار همیشه مزایایی نسبت به انجام همان امور با روشهای سنتی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

مدیریت محاسبات دقیق عوارض ، افزایش درآمد ، افزایش بهره وری سرمایه و نیروی انسانی، افزایش دقت و سرعت عمل، افزایش رضایت شهروندان ، تسریع در زمان وصول و اخذ عوارض ، پیش بینی میزان درآمد ، امکان آمار گیری دقیق و…

نرم افزار درآمد شهرداری

امروزه اغلب ارگانها و سازمانها در پی کسب سیستم های نرم افزاری برای بالا بردن راندمان کاری و افزایش دقت و سرعت عمل کارمندان و افراد ســــازمان خود می باشند . از جمله این نرم افزارها که برای شهرداری ها طراحی و تولید شده است ، نرم افزار عوارض پروانـه کسب و پیشه شهرداری ها سامانه ای مناسب برای افزایش و مدیریت درآمد اداره درآمدهای عمومی شهرداری می باشد . این سامانه با انجام عملیات دقیق محاسباتی در کمترین زمان ممکن محاسبات مربوط به عملیات صدور و تمدید پروانه کسب و پیشه را انجام داده و گزارشات مالی و مدیریتی متنوعی در اختیار مدیران آن سازمانها و ارگانها قرار می دهد.

ویژگی اصلی نرم افزار درآمد شهرداری ها

از جمله ویژگی های مهم نرم افزار مدیریت عوارض کسب و پیشه شهرداری ها میتوان به این موارد اشاره نمود .

امکان تعریف انواع عوارض بصورت نامحدود ، امکان تعریف انواع تخفیف ها ، امکان تعریف انواع جریمه دیرکرد برای هرسال بصورت جداگانه ، امکان تعریف ضرایب محاسبه عوارض سالیانه ، ثبت و اصلاح انواع اتحادیه ها ، ثبت و اصلاح انواع مشاغل ، ثبت عوارض بصورت درجه بندی و قیمت منطقه ای ، تعریف انواع سطوح دسترسی برای کاربران ، استفاده از متدهای جدید جهت افزایش کارایی و سرعت ارتباط سیستم با بانک اطلاعاتی ، قابلیت افزودن امکانات جدید درخواستی و …

نرم افزار مدیریت عوارض پسماند

یکی از درآمدهای پایدار شهرداری ها قبوض عوارضی است که هر سال شهروندان باید آن را پرداخت کنند. قبوض عوارض شهرداری که در چهار دسته قرار دارند، مربوط به عوارض نوسازی، بهای خدمات پسماند مسکونی، بهای خدمات پسماند غیر مسکونی و عوارض کسب و پیشه هستند. شرکت سامان در راستای افزایش و مدیریت درآمد شهرداری ها ، نرم افزاری طراحی و تولید نموده است که با انجام عملیات دقیق محاسباتی در کمترین زمان ممکن محاسبات مربوط به عملیات مدیریت عوارض پسماند را انجام داده و گزارشات مالی و مدیریتی متنوعی در اختیار مدیران آن سازمانها قرار می دهد.

ویژگی های سیستم مدیریت عوارض پسماند

سیستم مدیریت عوارض پسماند شرکت سامان در جهت تکمیل نرم افزار تجمیع عوارض شهرداریها ، زیر ساختی را فراهم نموده است که بوسیله آن تمام امور مربوط به مدیریت عوارض پسماند را می توان بصورت یکپارچه رهگیری و رصد نمود. امکانات این نرم افزار شامل موارد زیر می باشد :

  • مدیریت بخش مالی
  • صدور فاکتور و در صورت نیاز اتصال به درگاه الکترونیک
  • پرداخت جریمه و رفع تخلف
  • گزارش گیری پویا و امکان استخراج گزارشات خاص حتی به صورت نموداری
  • بسیاری قابلیت های دیگر …
0 0 votes
امتیازدهی